Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZUZU'NUN RÜYASI: RÜYADA SÜT İÇMEK

19.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zuzu
Merhaba.. Rüyamda İş yerine ferhat adında bi arkadaşım ziyaretime gelmiş biraz sohbet ediyoruz giderken vedalaştığımız sırada öperken kendi kendime bugünde parfümümü sıkmayı unuttum diye söyleniyordum. Onur isminde iş yerinden tanıdığım birisi de iki ayrı kutuda süt gösterip tercih yapmamı bunların hangisinin daha kaliteli olduğunu söylememi istiyor. İçlerinden birisini markasını da bildiğimi seçiyorum budur diyorum kutuyu açıp içiyorum kaymak. yoğurt, peynirimsi birşey çıkıyor içinden. Tadı çok yoğun süzme yoğurt gibi birşeydi ama ne olduğunu anlamadım biraz midem bulansa da kaşık kaşık yedim. Daha sonra üşüyen bi kız çocuğu varmış kapının iç tarafında yerde yatıyomuş sobanın önüne yer yapıp onu da oraya yatırıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kısmetleriniz var. Bu kısmetleri sağlıklı bir şekilde tüketeceksiniz ancak bu pek kolay olmayacak. Biraz canınızı sıkan durumlar olabilir. Başkalarına yapmış olduğunuz yardımların karşılığını alacaksınız..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA