Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZUZI'NİN RÜYASI: RÜYADA FARE GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zuzı
Merhaba rüyamda bilmediğim bi yerdeydim siyah bi goril gördüm bana birşey yapmadı ama kovmak istedim kendi uzaklaştı sonra pantolonumun paçasından fare düştü hem korktum hem de üzerine bastım. Evdeyim camdan dışarı bakıyorum yağmur sonrası çamurlu suların yokuşlardan aşağı aktığını gördüm hatta diğer yokuştan gelen suyun karşı yokuşa çıktığını gördüm. Ayrıca Erkek arkadaşımla doğduğum köye gittik üzerimde beyaz çiçekli günlük bi elbise vardı erkek arkadaşımı öperken 6 yaşlarında bi erkek çocuğu bizi gördü gülmeye başladı siz evlenin diye. Erkek arkadaşıma dopduğum evi göstereyim dedim camda onu beklerken üstünde su damacanası olan motor gördüm üzerindekini erkek arkadaşım sandım ama yüzü başka birisiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Fare görmek.. Bu rüya bir kadın nedeniyle gelişecek sorunları ve çirkin sözlerden etkilenmeyi temsil ediyor. Geçmişe yönelik bazı konular gündeme gelebilir ve biraz canınız sıkılabilir..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA