Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZIMBA'NIN RÜYASI: RÜYADA DANS ETMEK

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ZIMBA
Rüyamda yakın olduğumuz bir arkadaş grubundan bir kaç kişiyi, farklı bir kaç kişi ile aynı grupta gördüm ve beraber dans etmeye gittik ve benim yakın arkadaşım dans etmediği için kollarından tutup ben dans ettirdim. Oradan yorulunca eve geçtik kızlı erkekli olarak ve aralarımdan biriyle sevişme isteği vardı ama kendimi tutuyordum. Benim sevişmek istediğim kızın telefonu çalıyor ve ben açıyorum ve o kişi anneannem çıkıyor ve “hala sevişmediniz mi” diyor. En son anneannem olduğumuz yere geliyor, ama o sıra ben o gece kaldığımız evi satın almak istiyorum ama anneannem ev eski diye alma diyor ve ben almıyorum. Riya biter.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dans ikili ise biri ile birlikte hayata ayak uydurmayı, akışa uygun yaşamayı temsil eder. Bu tip yaşam insanı mutlu eder. Hem de yaşamı ve duruşu sizden çok farklı biri ile yaşayacaksınız bu durumu.. Cinsel isteklerinizin yoğunlaştığı bir dönemde olmalısınız. Böyle süreçlerde cinsellik yaşamaya uygun gördüğünüz kişiler rüyanıza girebilirler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA