Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYZEYY'İN RÜYASI: BİRİNİN KOLA DOKUNMASI

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeyzeyy
Aslında aynı rüya ama iki asamaliydi. Ablam ve bebeği var ben bir yere çıkmak istiyorum yüksek bir yer orda ulaşmak istediğim bir yer var ama o kısmı tam hatirlayamiyorum. Ablam gösteriyor bana merdiven aslında beton ama seyyar gibi çekiyor gösteriyor ben yine de yapamiyorum bir kaç kez denemem rağmen. İkincisi de şu an aklımi karıştıran bir çocuk var daha once acilmisti bana. sevgilim olmasına rağmen hemde. Onların evdeymisim annesi eskiden sen bizim evin kızı gibiydin şimdi niye böylesin gibi bisey sordu. Sonra ben onların evde banyo yapacakmisim suyu falan ısınmis banyoya giriyorum odaymis banyo. Yer toprak ama koltuklar falan var. Ben suyu yere döküyorum ama yerde delikler var suyu çekiyor. Sonra köşeye bakıyorum beton orda şu birikintisi var burda yapıyorlar demekki diyorum oraya gidiyorum ama uzerimdekileri çıkarmadan yapıyorum saçlarım tutam tutam dökülüyor banyo yaparken. Ama hiç rahat değilim banyo yaparken başkasının evinde olduğum için mi ortamdan mi bilmiyorum çok garipti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tanımadığınız bir kadınla konuştuğunuzu görmeniz hakkınızda çıkacak kötü dedikodulara işarettir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA