Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYTİN'İN RÜYASI: RÜYADA ÇAMUR GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeytin
Dispanser tarzı bi yerdeyim koridorda bir kadın gelininin hastalığına çare bulunmadığından bahsediyor. Gelini 2. Çocuğu doğurmuş ve göğsünden süt yerine çamur geliyormuş. Sonra ilerliyorum gelini görüyorum ama kadın aşırı yıpranmış bakımsızlıktan cildi kararmış yanık izleri var. Bayağı bayağı çirkin ve kötü görünüyor. İlk çocuğunda da göğsünden çamur geliyormuş 2. Olmuş yine çamur geliyomuş. Ve her türlü uğraşa rağmen çare bulunamamış. Kadının göğüs ucu bebeğin ağZı tamamen çamur ben de şaşkınlıkla bakıyorum . Emin değilim ama gerçek hayatta şu an bebeğimi emziriyorum. ben de sanki çocuk emzirdiğim dönemmiş de kayınvalide bana seninkinden nasıl süt geldi gibi bakıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, evde sorunlar var. Maddi bir takım zorluklar, buna bağlı kötü konuşmalar ve istenmeyen olaylar yaşanabilir. Rüyanız sizi uyarıyor, itidal göstermenizde yarar var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA