Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYNOLİ NİN RUYASİ: RÜYADA BAHÇE GÖRMEK

18.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynoli nin ruyasi
Kahin hanım mrb. Rüyamda arkadaşlar tanıdıklar varmış evimizin önünde oturuyoruz. 4-5 kişiyiz oturan. Sonra komşumuzMuş genç bir adam geliyo yanımıza esmer yakışıklı bir bey. Sonra gelin bizim bahçeye gidelim diyor. Tamam diyip kalkiyoruz. Giderken benimle hiç konuşmuyor ama arada gozgoze geliyoruz. Bahçe ye giriyoruz bahçede de birileri var bizi başka bir köşeye aliyor. Muhteşem bir peyzajı var bahçenin kartpostal gibi yerdeki çimenlerde hayran kalıyoruz toptop çiçekler var çimenlerin içinde daha öncede gitmişim o bahçe ye daha önceki tarzida çok güzeldi çok zevkli bu adam diyorum. Bahçeden o kadar huzur alıyorum ki çok mutluyum rüyamda sonra çaylarımızı içiyoruz. O sırada ev sahibi olan komşu diğer arkadaşlardan birine yemek ikram edeceğini bu yemeklerin adlarını söylüyor. Arkadaştan bize bu yemekleri gonderecekmis severmisiniz diyor ve yemekler geliyo hepsi benim sevdiğimden komşu adamin bakışlarını yakaliyorum yine. Çok mutluydum herşey benim için hazırlanmış gibiydi. Evliyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bahçe, iç dünyanızdaki huzurun ve şükran duygusunun simgesidir. Huzurlu olacağınız bir sürece gireceksiniz.. Eşiniz ile sıkıntılı dönemlerinizde duygusal boşluğa düşüyor olabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissettiğinizden ve belki ilgi istediğinizden dolayı böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. Rüyanız, ruh halinizi yansıtıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA