Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYNEP'İN RÜYASI: RÜYADA SAVAŞ GÖRMEK

04.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Rüyamda inşaat halinde bi binadayım yanımda biri daha var savaştaymışız binanın ön tarafından arkaya doğru bomba atılıyor alevler falan yükseliyo bizde arkaya doğru kaçıyoruz olduğumuz yere sıra geldiğinde binadan atlıyoruz sonra yanımdaki düşmanımızla anlaşmış bi ev ayarlayacak yanında beni getirdiği için kızıyorlar kel bi adam var birini yürütüyo ve bacağından vuruyo beni itiyo ve vuruyor sırtımdan bir süre sonra omurgamda yukarı doğru yayılan bi acı hissediyorum sonra sağlamım o adamın ayarladığı eve geliyoruz evliymişim birileri daha geliyo japonlarmış selamlaşıyoruz içeri giriyoruz sonra kalabalık oluyo o kel adamda var ailem falan sohbet ediliyo ama ben ona karşı sinirliyim kardeşime onunla konuştuğu için kızıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada bombaların patlaması bomba etkisi yaratacak haberler alacağınızı söylüyor. Bacağınızdan vurulmanız bazı konularda desteğinizi kaybetmenizi simgeliyor ama merak etmeyin her türlü zorluğa göğüs gerecek, yılmadan doğru bildiğiniz yolda devam edeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA