Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYNEP'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

07.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Merhaba.Rica ediyorum rüyamı yorumlayın etkisi altında kaldım.Dün gece rüyamda eski sevgilimin evine gitmişdik kuzenlerimle. gerçekte eski sevgilim çok yakın akrabamız ve arada ailecek görüşürüyoruz halaOnlarda oturduk yemek yedik ama eski sevgilim evde yoktu geliyorum diye arıyordu annesini sürekli bizde onu bekliyorduk.sonra geldi ama eve girmedi teyzemin kızı dışarı çıktı hemen.Onların dışarda konuştuğunu düşündüm.sonra anneside dışarı çıktı ve döndüğünde heyecanlı ve endişeliydi.Acaba onları öpüşürken falan mı gördü diye düşündüm.Sonra eski sevgilim içeri girdi ve yüzüme bile bakmadan selam verdi hemen yemeğe oturdu.Ben bozuldum bu duruma hemen gitmeye çalışdım ordan.Annesi bana 10 kuruş verdi telefon parasını yatırmam için ve yarın gel bize dedi bende bi daha gelmem dedim.sonra dedi ki düşün ki kaburgalarım kırılmış ve nefes almakta zorlanıyorum şu an o duruma soktun beni dedi.Uyandım sonragerçekte teyzemin kızı evli 4 yıldırsevgilimde bende ayrı evlilikler yaptık boşandık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Zeynep, bu rüya bilinçaltınızın ürünü, haberci bir rüya değil. Siz evlenip boşanmışsınız ancak aklınız hala eski sevgilinizde. Teyzenizin kızı burada sadece bir sembol. Siz eski sevgilinizi hala kıskanıyor ve başkasıyla birlikte olmasından korkuyorsunuz. Durumun teyzenizin kızıyla bir ilgisi yok içiniz rahat olsun. Sürekli eski sevgilinizi düşünürseniz rüyalarınızda sürekli onu görürsünüz bu çok normal. İkinizde boşanmışsınız eğer gerçekten istiyorsan açık ol ve git konuş, netleştir. Olayları netleştirince düşünmekten vazgeçebilirsin bu rüyalar da son bulmuş olur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA