Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZEYNEP'İN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

25.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Merhaba! Rüyamda eşimin ailesi ile benim köyümdeyiz. Orda kayınpederim benim çekilişle araba veren bir ürünü bana çıkarsa satıp borçlarımı öderim düşüncesiyle kendi paramla aldığım şifreli ürünü eşimin kardeşine veriyor ve ben onu kendi paramla çıkarsa satıp borçlarımı öderim diye aldığımı söylediğim halde yine eşimin kardeşine veriyor. Ben de o kzıgınlıkla ağlayarak ölen dedimin odasına gidip ordan sigara paketi alıyorumsigara kullanmam o anda dedem beliriyor namaz kılmaya başlıyor ben sandalyeye oturup ağlayarak namazın bitmesini bekliyorum. Namazı bittikten sonra gelip bana sarılıyor gülümseyerek ağlama kızım boşver diyor ama dede bıktım artık eşimin ailesinin yaptıkları eziyetlerden diyorum sarılmaya devam ediyor sonra herkese benden selam söyle diyor ben de odasından çıkıyorum camdan bana bakmaya devam ediyor ben de ona el sallıyorum ama rüyamda da dedemin ölü olduğunu biliyorum ve ölü olduğunun bilincinde olarak bunları yaşıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, eşinizin ailesiyle problemleriniz var sanırım. Bunları çok fazla dert ettiğiniz ve kafanıza taktığınız için rüyalarınıza da yansımış. Yaşananları rüyada dedenize anlatarak rahatlamışsınız. Rüyada ağlamak, sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın habercisi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA