Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZELİŞŞ'İN RÜYASI: RÜYADA ALDATILMAK

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zelişş
Rüyamda valizlerimle falan erkek arkadaşıma gitmişim beni aldattığını öğreniyorum hatta yanımda o kızla telefondan konuşuyo sevgilim diyo orda kan beynime sicriyo kalkiyorum mutfağa gidiyorum ona saldırıyor um dövmek istiyorum koruyor kendini valizlerimi alıyorum kapının önüne çıkıyorum o dur falan diyo ama dinlemiyorum kapının onundeyken o içeri giriyor ama ben gidemiyorum ne yapacağımı bilemez halde kalakaliyorum sonra o çıkıyo gitmemişsin diyo bende dışarı kalabalık diyorum inanmıyo sonra ben valizleri bırakıp yanlış dolmuşa binip kayboluyorum sonra yanımda bir kız daha var kim tanımıyorum onunla o evi arıyorum sora sora bir ormanda insanlar görüyorum ordakilere soruyorum onlar tarif ediyo giderken kayıp düşecek gibi oluyorum tutunuyorum kenardan asılı kalıyorum sonra kurtuluyorum. Eve gidiyorum baya yürüyorum ama ne valizlerimi görüyorum ne de erkek arkadaşımı sonra uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aldatılmak rüyaları tamamen bilinçaltının oyunlarıdır ve gerçekle ilgileri yoktur. Zaten öfkelenmeniz de bunu onaylıyor. Siz böyle bir durum yaşamaktan korkuyor olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA