Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZAMANI DURDURMAK'IN RÜYASI: RÜYADA ZAMANI DURDURABİLMEK..

26.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zamanı durdurmak
Rüyamda okuldaydım okul idaresi tarafından bana zamanı durdurma özelliği verilmişti ve kimseye hiçbir arkadaşıma söylememem söylenmişti. Daha sonra okulda bir sorun oldu adeta okulda kıyamet koptu herkes kaçıyor sınıftaki kız arkadaşlarım kendilerini tuvelete kilitlemişlerdi.Ben kuzenimle aynı sınıftayım kuzenim erkek. Ben ona bu özelliğimi söyledim ve bana inanmadı. Okulda herkes çığlık attığı için zamanı durdurmaya çalıştım ama bir türlü yapamadım. Ama rüyamın sonunda durdurabildim ve uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Lücid rüya dediğimiz türeden rüyalarda rüyaya şekil verebilir, zamanı durdurabilir, olayların sonuçlarını kendi seçiminize göre yönlendirebilirsiniz. Ruh çok yeteneklidir ama madde kalıbında iken yeteneklerini kullanamaz. Oysa ki rüyalarda özgürüz. Eğer öğrenilmiş çaresizlikleri atlatabilirsek rüyalarda istediğimiz her şeyi yapabiliriz. Zamanı durdurmak bunlardan sadece biri. Siz rüyanızı yönlendirmeyi öğrenmeye başlamışsınız. Henüz acemilik var ama gittikçe geliştireceksiniz kendinizi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA