Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZAKKUM13'ÜN RÜYASI: RÜYADA SİYAH ÇARŞAFLI KADIN GÖRMEK

23.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ZAKKUM13
Merhabalar,Rüyamda, bir vapurda yolculuk yapıyordum. Vapurdan inmeye yaklaştığımız zaman bir çok kişi ne yapacağını bilmez tedirgin bir haldeydi. Vapurdan indiğimde karada değildim. Sanki denizin üzerindeydim fakat denizin rengi griydi. Ve etrafta hiç bir şey yoktu. Ben yürürken bir tane kara çarşaflı sadece gözleri gözüken bir kadın ayağıma bastı sonra ise yok oldu. Sinirli ve tedirgin bir şekilde yürümeye devam ettim. Ardından arkamda yine kara çarşaflı iri gözlü başka bir kadın belirdi ve gözlerime bakarak yüksek bir sesle arapça bir şeyler söyledi.Rüyamın bende bıraktığı etki tedirgin edici ve yeterince kötüydü. Ama anlamı iyi midir kötü müdür öğrenmek isterim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Hilal, kafan karışık, bir olumlu gelişme var ancak nasıl değerlendireceğini bilemiyorsun. Doğru kararlar veremediğin için konuyla ilgili ehil olmayan insanların sözlerine itibar ediyorsun. Tüm bunların sebebi evinizin üzerindeki ağır enerjiler (kıskançlık ya da nazar gibi) olabilir. Zahmetli geçen bir süreçten sonra daha rahat bir döneme gireceksin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA