Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

YÜZMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Denize atlyorumyüzmeye başlıyorumdenizin derinliklerinde Balıkları ve devasa büyüklükte deniz canlılarını görüyorum.sonra rıhtımdabüyük bir gemiye insanların bindiğini gördüm.ikisi aile dostumuzdu.yüzerek oraya geldiğimi duyunca önce şaşırıp sonra iki saatte dönersin sorun olmaz diyorlar.ben biraz daha yüzerek ilerliyorum ancak denizin dalgalandığını görünce riske girmeyip denizden çıkıyorum.karadan otobüsle ulaşırım diye düşünüyom.Bu arada yüzerken bayağı yanmışımyüzüm oldukça bronzlaşmıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinize razı olmuyor, çalışıyor, çaba sarfediyorsunuz. Başkaları maceraya girerken siz kendinizi emniyette tutmaya özen gösteriyorsunuz. Bireysel çabaların sonuna gelmişsiniz. Artık bir grupla birlikte hareket etme zamanı. Üniversiteye hazırlanan biri için bu rüya bir fakülteye kayıt olmayı temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA