Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YUNUS'UN RÜYASI: RÜYADA İŞEMEK

24.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yunus
Rüyamda evlenmişim bi kızım küçük ama beni sevmiyor bana hiç gelmiyor sonra rüyamda bi adamla şaka 5apmak için üstüne işiyorum devamında o da başkasının üstüne işimek isterken bnm üstüme işiyor en son ise işte çöpleri dökerken çöpte ölü yeni dogmuş bebek görüşürüz bir tanesi çöp kutusunu alıyor bnde bırak polisi arayacağım diyiyorum oda bn ilgilenirim diyiyor bnde bagırarak bırak dedim oda silah çıkardı önümde 2 3 kişiyi vurdu benim peşime verdi ben kaçıyorumdum o ise önüne kim geçti ise herkesi öldürdü en son pencereden bakarken biriyle kavga edip kendi gözünden yaralandı beni gördü bnde kaçtım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yunus, rüyan baya karışık. İzlediğin bir şeylerden etkilenmiş olmalısın.. İşemek hastalığa işaret eder. Enfeksiyon hastalıklarına karşı dikkatli olun. Sağlıkta sorunlar yaşanabilir. Bu süreçte ise size destek olacak kimseler olmayabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA