Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YUKİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BAŞKASININ HAYATINI YAŞAMAK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yuki
Merhaba rüyam çok karışıktı . Rüyada başka bir insanı ve yaşadıklarını gördüm . Bu kişi çok güzel olduğu için kaçırılıyor . Ve zorla başkasıyla evlendiriliyordu. Sonra kocasını aldattı başka biriyle . O kızın yüzünüde gördüm çok çok güzel bir kız saçları uzun siyah . Yüzü çok güzel . kişinin evine gitti. Oda çok iyi biri değildi. Sonra ben televizyondan dizi izledim. Ve bunları dizi gibi gördum. Ama ilk baştaki olay başkasının hayatını. Sonra diziye gecti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her şeyin size yabancı olduğu bir rüya. Böyle rüyalar genelde geçmiş yaşamlarımıza ait oluyorlar. Biz dünyaya gelirken geçmiş yaşamlarımızı unuturuz. Ancak bilincin alt katmanlarında kayıtlar durur. Bazen, yeterince derin uyku haline geçişte bu kayıtlardan bazıları su yüzüne çıkar. Su yüzüne çıkanlar en derin izleri olan kayıtlardır ve genelde ölüm anına yakın hatıraları içerirler. Sizin rüyanızda, geçmiş yaşamdaki ölüm anına yakın süreci kapsıyor olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA