Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YORUMLANMAYAN RÜYALAR HAKKINDA

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Neden?
Bu cvbi mailede alabiliriz. Bazı rüyalarının neden yanıtlanmadigini öğrenebilir miyim? Yorumu Kötü mu bilinçaltı mi istemediğiniz için mi görülmüyor diye mi? Bir de siz aynı kişi misiniz hala? :) merakla bekliyoruz anlayışlı olmak istiyoruz oluyorum da ama merak ediyorum neden yorumlanmadigini
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynı konu üzerine çok fazla sayıda rüya gelirse yorumlar birbirinin tekrarı oluyor. Ve gerçekten yorumlanmaya değer olanların da hakkını yememek için bunları eliyorum. Çok sayıda rüya geliyor, hepsini tek tek okuyorum ama tümünü cevaplamam imkansız; uyumamam lazım. Genellikle yorumlamadığım rüyalara mail atarak cevap veriyorum ama kuruluşlardan gelen mailler reklam algılandığı için posta kutularında "önemsiz posta" ya da "spam" klasörlerine düşüyor. Okuyucular bu klasörleri kontrol etmiyorlar ve mailleri görmüyorlar. Bazen de rüyayı yorumlamak için çok önemli bir ek bilgiye ihtiyacım oluyor, mail ile soruyorum ama aynı nedenden mailleri göremiyor, bana geri dönüş yapmıyorlar. Ben bu köşeyi yıllardan beri Kahin adı ile sürdüren tek kişiyim, benden başka kimse yok, bir değişiklik de yaşanmadı. Yorumlanmayan rüyalar -eğer mail bile atmıyorsam- çok önemsiz demektir. Çok iyi ya da çok kötü rüyaları mutlaka yorumluyorum. Anlayışınız için çok teşekkür ediyorum; umarım size yardımcı olabiliyorumdur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA