Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YORGUNUM'UN RÜYASI: RÜYADA İNEK GÖRMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yorgunum...
İyi günler.. Ben karışık bi rüya gördüm öncelikle çok büyük kahverengi inek gördüm iki tane bahçede biri ön bahçede öbürü arka bahçede ineklerin büyük olmasından korktuğum için koşarak içeri giriyorum ve çatıya çıkıyorum çatıda soba külleri vardı bu arada inekler çok sakin zarar vermiyordu kimseye sonra orta okuldayken vefat eden bi arkadaşım vardı rüyamda bi oğlu var ve bana gösteriyor bende kendi oglumu gösteriyorum benim bi kızım var gerçekte oğlum yok son olarak sol alt azı dislerim üç tanesi dökülüyor ağzım kanla doluyor yere tukuruyorum peçete koyuyorum kan dursun diye bu dişleri süt dişi olarak biliyorum. hayr olur inşaAllah yorumu bekliyorum kolay gelsin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, inek görmeniz verimli ve bereketli bir döneme gireceğinizi söylüyor. Diş ve diş eti ile ilgili sorunlar ya da gördüğünüz gibi durumlar ağzınızdan çıkacak şeyler konusunda bir uyarıdır. Ağzınızdan bir sırrı kaçıracak olabilirsiniz. Bu sıralar konuştuğunuz şeylere dikkat edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA