Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

YILDIZ YAĞMASI

06.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nesli
Kayınvalidem iki çocuğumu alıp büroya geliyor artık ben bakamıcam bu çocuklar diyor. ben ne yapayım şimdi anne derken arkamızdan yıldız yağmaya başlıyor ve yıldızın biri gelip başıma konuyor kayınvalidem yıldızı almaya çalışırken arkadaşım eline vuruyor hem çocuklarına bakmıyosun hem de yıldızını alıyosun diyor .sonra arkamda yedi tane yıldız gelip duruyor sonra arkadaşıma gel sana evimi gezdireyim diyorum normalde yaşadığım şehirde deniz olmamasına rağmen evim deniz kenarında havuzlu bir ev oluyor havuzumda yunus besliyorum çok sayıda yunus var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size yapılan haksızlıklar nedeniyle zor zamanlar yaşamışsınız ama her şeyin bir sonu var. Sizin de çektiklerinizin sonu gelmiş. Yedi tane yıldız ilahi desteklerin sizi yücelteceğini söylüyor. Yeni ev yeni yaşamı ve yunuslar da bu yaşamınızda artık hep korunacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA