Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YILDIRIM'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ EŞİ GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yıldırım
2 yıllık ilişki sonrası evlilik kararı aldık 2.5 yılımdayken aldatıldim. Ayrılalı 2 ay oldu rüyamda ise annesini, çocuğu ve teyzesinin bizim eve geldiğini gördüm özür dilemek için evime kadar geldiler çok pişman olduğunu bidaha yapmayacağını söylediler. Bu arada 3-4 yaşında özlem adında bir kızımız da varmış. Bana çok pişmanım özür dilerim bir daha asla yapmayacağım tekrar barisirsak ozleme kardeş yapalım yıllardır hasretim sana gibi şeyler söylediDışarı çıkıp konuşalım bekle dedim hazırlandım dışarı çıktık ve ağladığını gördüm o an gerçekten pişman olduğunu hissettim. Bu arada ayrıldığımız da yüzükler verildiğinde annesi beni aramadı bile rüyamda onun hesabını da annesine sormustum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eski eşinizin sizi aldatmasını sindirememişsiniz. Hala öfke dolusunuz. Ailesinin ayrıca size sahip çıkmamasına da bozulmuşsunuz. Eğer gündelik hayatta bunları düşünüyorsanız ya da çevrenizde konuşuyorsanız bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Yok eğer değilse bu tarz rüyalar görüldükleri gibi çıkabiliyor bazen. Eski eşiniz gerçekten de yaptıkları için pişman olabilir..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA