Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

YILAN SOKMASI

11.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Swan
Rüyamda nerde olduğumuzu bilmediğim bir grup aile üyesiyle onları görmüyorum ama yanımda olduklarını biliyorum bizden biraz uzakta duran teyzeme büyük bir yılan sarılmış boğmaya çalışıyordu bizde ona bişey yapacak diye korkuyoruz. Sonra yılan kuyruğunu sivriltip tam teyzeme batıracakken biz bağırıyoruz teyzem et yığınına dönüşüyor ne olduğu belli olmayan bir hayvan oluyor ve yılan kuyruğunu ete batırıp çıkarıyor. Önceden yazdığım yaklaşık 5 rüyamı yorumlamadınız umarım bu sefer yorum gelir.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Teyzeniz maddi açıdan büyük bir sorunun pençesine düşecek. Zarar görmemek için kendini duygulardan arındıracak, iyi ya da kötü düşünmemeya çalışacak belki de yaşam felsefesi bu şekildedir bilemem. Ancak çabalar yetersiz, bu kıskaçtan kurtulması mümkün değil. Bir açıdan bu haberci bir rüya olabilir ve önlenebilir bir durumu haber veriyor olabilir. Teyzenize rüyanızı anlatın; bu sıralar maddi konularda girişimde bulunmasın, tedbirli olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA