Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

YIKANMAK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Hayırlı günler dilegiyle kızkardeşim üstüste 3 gecedir aynı rüyayı gördügünü söylüyor ;;ruyasında 13 yıl önce akciger kanserinden ölen kocasını görüyormuş ona sarılıp agladıgını onu çok özledigini söylüyormuş daha sonra banyoya girip yıkandıgını fakat yıkanırken birden cinsel organının degilştigini erkek cinsel organı oldugunu ve çok şaşırdıgını görüyormuş. Rüyanın anlamını yorumlarsanız çok seviniriz.teşekkür ederiz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle söyleyeyim; üstüste tekrarlanan benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya kızkardeşinizin eşinin ölümünden sonra çok sıkıntı çektiğini anlatıyor. Ama bu sıkıntılar onu güçlendirmiş, artık kimse ona zarar veremez. Sorunlarla boğuşurken kendini erkek gibi hissetmeye başlamış. Hayat onu dayanıklı biri haline getirmiş. Şimdilerde sorunları artık bitmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA