Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YESİLERİK'İN RÜYASI: RÜYADA DOĞUM YAPMAK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yesilerik
Gerçek hayatta bekarım. Ruyamda da bekardım ve gerçek hayatta görüştüğüm insandan hamile kalıyorum doğum yapıyordum. Ama hiç sancı cekmeden normal doğum yapmışım. Gece uyumuşum sabaha çocuk gelmiş. Doğum esnasini falan görmüyorum. Sarışın kilolu renkli gozlu bi kız çocuğum oldu. Ama hayretler icindeydim nasil sancisiz bi dogum yaptım diyordum. Acaba doğumu gerçekten ben mi yaptım diyordumm. Bana diyolar ki sütun geliyor mu bak. Bakıyorum süt geliyor elime damladı. Sonra çocuk beni emdi. Emdikten sonra konuşmaya başladı. Hayretler içinde kalıyorum bu çocuk nasıl doğar doğmaz konuşur diye. Aynu zamanda ailem nasıl kızmadı evlenmeden çocuğum oldu diye düşünüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Eda, rüyada hamile kalmak ve doğum yapmak bir sıkıntı atlatacağınıza işaret eder. Sıkıntı çekmiş, zorluklar yaşamışsınız ama feraha çıkma zamanınız gelmiş. Tüm bu zorlukları ardınızda bırakıyorsunuz artık. Yaşanacak gelişmeler peş peşe olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA