Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YEŞİL ŞAL'IN RÜYASI:RÜYADA YEŞİL ŞAL GÖRMEK

29.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşil şal
Rüyam arkadaşımı görüyorum aynı masada oturduk yemek yedik başkaları da var.. sonra kedi mi tavşan mı tam hatırlamıyorum onu ordan uzaklaştırdım. arkadaşımın teyzesi görüştüğümüz biri değil sana birinle bi erkekle uygun gördüm rüyamda gördüm gibi bir imada bulundu ben de ben eşimi seviyorum dedim odaya girdim başimdaki şalimi çikartip şallarımın içinden yeşil şalımı takacaktım gözüm ona takıldı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda bir boşluk var ya da ve bir şeyleri eksik hissediyorsunuz. Bu ev yaşamınız da olabilir çalışıyorsanız iş yaşamınızdaki sıradanlık da olabilir. Gördüğünüz şeyi kedi mi tavşan mı emin değilsiniz ama eğer kedi ise etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olun. size zararsız gibi gelen ama içten içe sizin iyiliğinizi istemeyen insanlar olabilir. Yanlış tercihler yapmaktan kaçının. Yeşil şal da muradınıza ereceğinizi haber veriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA