Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen titreşim
İki yıl önce annemi kaybettikten sonraki ilk aylarda rüyamda annemi görüyorum bir koltukta oturuyor üzerinde pembe geceliği solgun ve ifadesiz bakıyor ama flu net değil görüntü hemen yanındaki koltukta babam oturuyor eğilmiş annemin elini tutuyor ve sanki özür diliyor. sağ tarafta kapı varmış içeriye biri giriyor. Çok sohbet etmediğim selamlaştığım birisi bu kişi. Üzerinde babamın bir yeleği var aynısını giymiş.Babam vefat etmeden kısa bir süre önce gördüğüm bu rüyanın yorumunu yapar mısınız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz yeni vefat ettiğinde ruhu bir ara boyutta bulunuyordur. Ve yaklaşık iki yıl bu boyutta kalacak. Bu boyut, bir mekandan çok bir hal'dir. Ölüler burada kendi hayallerinde yaşarlar, vicdanları ile yüzleşir, yaralarını sarar, ölümü idrak ederler. Zor bir süreçtir. Maddi bedenden ayrılmak ruh için çok sarsıcı olur. Bizler uyku esansında bu ara boyuta ruhsal ziyaretler yaparız ve yakınlarımızın hayallerinin içinden geçeriz. Sizin gördükleriniz annenizin hayalleri. Ama tanıdığınız o adamın o hayalin içinde ne yeri var, bunu ben bilemem. Bu tamamen annenizle ilgili bir konu çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA