Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen öykü
Benim babaannem vefat etti. onun ölümünden sonra dört kez benzer rüya gördüm. 1. rüyamda ben ölmedim deyip eve geldiğini ve bana sen beni seviyormuşun dediğini gördüm.(sağken aramız pek iyi değildi) 2. rüyamda yine ölmediğini söyledi ve yemek yedik. 3. rüyamda yine ölmediğini söyledi ve birlikte koltukta oturduğumuzu gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenlerin ruhları, yaşamla ölüm arasında bir bir bölgede, bizim zamanımızla iki yıl kadar bir süre kalırlar. Bu süreç içinde ruh bir hayal aleminde yaşar. Başlarda öldüğünü kesinlikle kabul etmez ve yakınlarına ulaşmaya çalışır. Siz uyku esnasında astral seyahat yaparak bu boyuta çıkarsanız yakınlarınızın hayallerine çekilirsiniz ve onların yazdıkları senaryoda rol alırsınız. Siz de babaannenizin hayallerine çekiliyorsunuz. O nedenle bu rüyaları görüyorsunuz. Bir süre sonra babaannenniz ölümü idrak edecek ve siz onu bu denli sık görmeyeceksiniz. Yeni ölenlerin ruhlarının yaşadıkları yolculuk hakkında daha önce de uzun yorumlar yazmıştım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan diğer yorumları okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA