Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

16.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen white
Rüyamda ölmüş olan dedemi besliyordumüstünü örtüyordum ve elinden tutup yatağına götürüp onu uyutuyordum.Çok huzurlu görünüyordu.Yorumlarsanız sevinirim :)))
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl, ölümle yaşam arasında bir boyutta bekletilirler. Burası bir mekandan çok bir hal'dir. Ruh, burada bir hayal aleminde yaşar, yaptıklarını bedensel ve zihinsel baskıdan arınarak kendi kendine yargılar. Vicdani hesaplaşmanın yanında bu zaman dilimde ruhun dünyadaki acılarının yarattığı izler iyileşir, ruh ölümü kabul eder. Bundan sonra da dünyaya düştüğü zamaki geçirgen ve seyyal haline dönen ruh, ölüler katına geçer. Ruhun ölümü kabul etme aşamasında gördüğü hayaller sevdiklerini mıknatıs gibi çeker. Siz onun hayallerinin içine girmişsiniz.Büyük ihtimalle dedeniz ölümünü kabullenmiş durumda, hatta vicdani yüklerini bile attığını düşünüyorum. Kısa süre sonra ölüler katına çıkacaktır, bazı ruhlar bu azap verici sürei çok kısa yaşarlar, dedeniz de bunlardan biri zannediyorum. Bu vakitten sonra artık onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Bu konuda yaptığım diğer yorumları okumanızı tavsiye ederim. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA