Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

24.11.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen basak
Babam 12 mayis 2014 de vefat etti.anem ruyasinda babami vezne gibi bi yerin onunde gormus.babam kapida bekliyomus.iceri giremiyomus.annemin elinde iki evrak varmis.babam anneme kapida onun yerine beklemesini evraklari kendisinin odeyecegini soyluyomus.annem hayir ben odeyecegim deyip kendisi odemis.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun, babanızı yeni kaybetmişsiniz. Babanızın ruhu şu anda yaşamla ölüm arasında bir ara boyutta. Bedenden kopan ruhlar, dünya zamanı ile yaklaşık iki yılı bulan sürelerde bu ara boyutta bekletilir. Bazı kutsal kitaplarda adı geçen kabir azabı bunu anlatır. Burası bir mekan olmaktan çok bir hal'dir. Ruh burada günahları ile yüzleşir, ölümü idrak etmeye ve yaralarını sarmaya çalışır. İlahi rehberler ona eşlik etseler de her ruh kendi idrakine kendi kavuşur. Yalnız bir süreçtir. Özellikle de babanız gibi yeni vefat edenler şaşkınlık içindedir ve ölümlerini asla kabul etmezler. Kendilerini yaşıyormuş gibi, dünya hayatının içinde hayal ederler, hayaller kısadır, anılardan anılara atlayan bir durum söz konusudur. Ruh, ölmediğini sevdiklerine ispat etmeye çalışır. Bizler uykumuzda sık sık bu ara boyuta çıkarız ama bunu rüya olarak algılarız. Bedensiz ruh ara boyuta çıkan sevdiklerini kendi hayallerinin içine çeker ve onlara ölmediğini ispat etmek için maddi aleme ait şeyler gösterir, söyler. Annenizin yaşadığı durum da budur. yaklaşık iki yıl babanızı bu şekilde göreceksiniz rüyalarınızda. Ondan sonra size bir şekilde veda edecek ve ölüler katına kendi rızası ile geçecek. Ondan sonra onun suretini göreceksiniz sadece, artık rüyalarınızda gördüğünüz o olmayacak. Burada belirtmeliyim; bahsettiğim iki yıl bizim zaman kavramımıza göredir. Celselerden edinilen bilgiler o boyutta bunun çok kısa bir süre olduğunu söyler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA