Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

08.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SİNEM GÜNDOĞDU
Merhabalar annem öleli 1 hafta oluyor rüyasında annemi görmüş ve annem ondan irmik tatlısı yapmasını istemiş bunun anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağ olsun. Annenizi kim görmüş, anlayamadım. Ölülerin ruhları, dünya zamanı ile iki yıla yakın bir süreçte yaşamla ölüm arasında bir boyutta bekler. Bu duurm, dünya hayatı ile yaralanmış ruhun tedavisi için, ölümü idrak etmek için ve vicdani yüzleşme için gereklidir. Bu sürecin sonunda ruh, dünyaya yeni geldiği zamanki durumuna döner, hafifler ve saydam bir hal alarak bir üst boyuta geçer. Ara boyut bir mekan olmaktan çok bir hal'dir. Ruh sürekli bir hayal alemindedir. Dünyaya geri dönmek için çabalar, ölmediğini hem kendine hem de sevdiklerine ispat etmeye çalışır. Siz ne kadar ağlarsanız o o kadar acı çeker. Sizin ağlayarak yarattığınız enerji alanı onu şiddetle madde alemine çeker çünkü. Kendi maddi aleme inemez ama sevdiklerinin ruhlarını kendi hayallerine çeker, onlarla konuşur, maddi dünyaya ait şeyler ister. Bu istekler, yaşadığı hayaller, acıları, yaşadığı zamandaki inançları ve beğenileri ile paraleldir. Anneniz sağlığında bu tatlıyı çok seviyorduysa özellikle bunu istemiştir ki siz onun kim olduğunu anlayasınız. Umarım kısaca anlatabilmişimdir. Ben bu konuda çok yorum yaptım, eski yorumlarımı da okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA