Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YELİZ'İN RÜYASI: RÜYADA RÖNTGEN ÇEKTİRMEK

03.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeliz
Selam kahin rüyamda kendimi hastanede görüyorum rotken çekincem ben hastanedeyim kapının önünde tanımadığım bir sürü insan beni bekliyor ama benim ailemmiş ben rotken çekindikten sonra doktor bana diyor ki senin işin Dualık ama korkulacak bir şey yok ben de rotken odasından çıkıyorum gayet sakin korkusuz bir şekilde Kendi kendime de diyorum ki demekki ben erken yaşta öleceğim için o yüzden evlenmek istemiyorum kimseyle diyorum kapıda beni bekleyen bir adam var. Benim eşimmiş beni görüyor elini uzatıyo bana ben yüzünü görmüyorum ben elini tutuyorum elini tuttuğum an rüyamda ve uyanıkmış gibi o elimin sıcaklığına kalbimde hissediyorum ve benim Çocukluk aşkım halamın oğluymuş halamın oğlu normalde evli ama ben çok mutluyum ☺️Şimdiden teşekkürler ediyorum yorumun için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası değilse uyarıdır. Hastalıklara karşı dikkatli olun, bir yeriniz ağrıdığında ya da vücudunuz ufacık bir tepki verdiğinde doktora göstermenizi tavsiye ederim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA