Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YELİZ'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeliz
Selam kahin rüyamda sürekli eski erkek arkadaşımı görüyorum her seferinde ailesiyle aram çok iyi ablasının evine gidiyorum ben bu evi annesinin evi sanıyordum meğer ablasının mış halılarıda farklı çok zıt nie böylesi saçma bi model seçmiş babası da halıcı diyorum sonra annesini görüyorum anne ben geldim diyip öpüyorum ablasınıda oda koltuğun arkasında yeğeniyle oynuyo beni görünce kalkıp yanıma oturuyo ben yüzüne bakmıyorum sonra bana sırtını çeviriyo bende onun yüzüne bakmaya çalışıyorum hafif yüzünü bana döndürüyor bende başkası bu sanki değişmiş diyorum bi arkadaşım arıyo beni bana zorla para vermeye çalışıyor sen Mevlana’ya gideceksin al diyo kahin sabah uyandığımda eski erkek arkadaşımın hesabına bakıyorum ve birisiyle birlikte olduğunu sözleneceğini görüyorum. Yorumun için şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yeliz, bu tamamen bilinçaltının ürünü. Daha öncede bu şekilde görüşmüş rüya göndermiştin. Eğer eski sevgilini düşünmeyi bırakırsan rüyalarına da girmez. Ama sürekli onu düşünür, ne yaptı diye kontrol eder, fotoğraflarına bakar haber alırsan bunun olması mümkün değil. Artık kendi yolunu çizmelisin, evet zor belki biliyorum ama böyle sürekli onu düşünerek bir yere varamazsın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA