Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAZELİMD'İN RÜYASI: RÜYADA AY GÖRMEK

09.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yazelimd
Hatırladığım kadarıyla gök yüzünde 4 tane ay gördüm. Ortada dolunay olmak üzere olan bir ay sağda yeni ay olmak üzere olan solda hilal ve yukaridaki de kalan son evreye geçmek üzereyken galiba hepsi tamamlanıyordu. Ayın 4 evresi Sonra babamla arabaya bindik ve köy yolunda bir şey yetiştirmeye yada birini bir yere bırakmaya gidiyorduk. Ben gokyuzune felan bakiyordum. Bir ara ormandan yada binalardan goremedim kisa bir sure sonra tekrar gordum. Çok güzel gözüküyordu fotoğrafını çekmek istedim. Arabadan indik birakmistik birakmamiz gereken şeyi. Ben telefonu aldim elime ve kamerasini açtım. Hilal olan ayın yarisindan itibaren bacağını gördüm. Kamera fazla yakinlastırmıstı. Sonra telefonu indirdim ve gökyüzüne baktım yine aynı gökyüzü. Ortada dolunay olmak uzere olan ay solda hilal sagda yeni ay olmak üzere yukarida da digeri. Ücgen içinde dolunay gibiydi. Ve sonra rüya bitti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, yeni bir gelişmenin çok hayırlı olacağını ifade ediyor rüyanız. Yakında elinize bir fırsat geçecek. Çok istediğiniz bir şey ile ilgili yeni bir gelişme, yeni bir umut olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA