Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAYINDAYIM'IN RÜYASI: RÜYADA DOMUZ GÖRMEK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YAyındayım
Ruyamda bir göle balık tutmaya gitmişim,tek başıma gitmişim kocam yok,sonra oltamı göle attım arabayı biraz uzaga oark etmişim arabanın yanına gittimki 2araba olmuş ancak ortada kimse yok ve benim arabamın anahtarı iki arabayıda açıyor ve benim arabanın bagajı açık,tam bagajı kapatıcam bir anda bi domuz üstüme doğru koştu elime aldığım bır çubukla domuza vurup hemen arabaya bindim,tabi domuz gitti ama ben çok korkuyorum başka domuzlarla birlikte gelicek diye,bir taraftanda telafonda kocamla konuşuyorum ona durumu anlatıyorum oda oltanı bırak gel diyor ama ben oltamı bırakmak istemiyorum sonra gölün oraya gitmeye bir çözüm buldum,normalde arabayı göle götürmeme sebebim önünde küçük bir tepecik olması kendıme güvenemediğim için araba ordan çıkmaz diye arabayı götürmedim,sonra denemeye karar verdim ve bi anda orayı aşıp gölün kenarına geldim oltamı alıp hemen arabanın içine girdim ve oltayı gölden çıkarmak için çekiyorum bir baktımki oltama kocaman bir balık gelmiş,çok büyük,sonra uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, siz kendi başınıza kimsenin yardımı, desteği olmadan bir şeyleri başarabilen birisiniz. Bir olayla ilgili sıkıntılar yaşayacaksınız. İşle ilgili olabilir. Biraz zorlu olacak ancak sonu güzel. Bu zorlu sürecin sonunda eğer pes etmezseniz bir kısmet ayağınıza gelecek. Tamamına sahip olamasanız da faydalanmanız, depolamanız mümkün. Ne güzel bir rüya.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA