Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YASMİN88'İN RÜYASI: RÜYADA HOŞLANDIĞI KİŞİYİ GÖRME

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasmin88
Şirketten hoşlandığım erkek arkadaşımı gördüm. Benim işaret parmağıma bir kalem ucu batıyor ve çıkmıyor. Şirketten başka bir kadın arkadaşım ve o beni hastaneye götürmek için çıkıyoruz evden tam o sırada çorabımım kaçtığını farkediyorum. İçeri değiştirmeye giriyorum. Ancak bir türlü çorap bulamıyorum. Sonra bu çocuk aşağıda arabada beni bekliyor ama sonra hastaneye bensiz gidiyor. Aşağıya indiğimde YÖK onu arıyorum orda buluşalım diyor. Sonra ben taksiye biniyorum. Biz hastane yerine sözde Eminönü'nde buluşacağız iş için bişeyler alacağız. Ama ben gideceğimiz yeri bir türlü bulamıyorum. Kayboluyorum. Tam buna konum atıyorum gel beni al diye. Bana kızıyor saat kaç oldu nerdesin gidip bu konuyu bir evde tartışmalıyız diyor bende diyorum ki sen beni bir bül sonra tartışacak yer buluruz. Tam o sırada yanımda ama biz hala telefonda konuşuyoruz. Ben bu çocukla aynı zamanda bişeyler yaşadım. Nasıl yorumlamam gerektiğini bilemedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yasemin, bu rüyanın nasıl yorumlanması gerektiği hakkında düşünüp kendi canınızı sıkmayın. Bu rüya haberci bir rüya değil, bilinçaltınızın bir ürünü. Bir şeyler yaşamışsınız ve siz kapılmışsınız. Üzülen siz olursunuz o yüzden önünüze bakın derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA