Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YASMİN'İN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINIMIZI GÖRMEK

21.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasmin
Anneannem ölmüştü anneannem poğaça yollar bize ve genelde poğaçaların üstüne büyü yaptırır süreklierkek yeğenimi gördüm bize gelmişti onu istanbula götürüyorduk o sırada araba takla attı yeğenim öldü çuval vardı içinden poğaçalar çıktı yanda ise Anneannemi gördüm sapasağlam yürüdü bize bakmadan.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yasemin, anneanneniz ne zaman vefat etti? Eğer 2 yıl olmadıysa; ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. . Anneanneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de anneannenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak.. 2 yılı geçtiyse vefatı o zaman ölü birini görmek bir haber almak anlamına gelir. Ölünün elinden bir şey almak çok iyidir, kısmet olarak yorumlanır. Ölüye bir şey vermek ise kayıptır iyiye yorumlanmaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA