Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YASMİN'İN RÜYASI: RÜYADA DİŞİN DÜŞMESİ

30.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasmin
Rüyamda iki arka azı disim sallanarak çıktı avucuma düştü. Az kan vardi diye tam olmasa da hatirliyorum.Aynaya baktım cikan dislerin bosluklarini gördüm. Sonra bir kedi vardı. Annem kediyi kovalarken aşağı düştü kedi aci aci bagirdi. Baktığım da aşağı dusmemis evin kenarindaki yükseklikte kendini yaliyordu yani hiç dusmemis giybiydi. Bizim evimiz ruyam da farkliydi. Sonra evimizin terası gibi bir alan vardi. Terasın yan tarafında beton merdiven vardı. Ben o merdivenin ilk basindaydim. Merdivenin olduğum yeri çöktü bende hemen terasa atladım dusmedim. Bu arada rüyayı gece 3 4 ten sonra gördüğümü hatırlıyorum. Bazi yerlerini hatirlamiyorum. Yorumlarsaniz çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diş ve diş eti ile ilgili sorunlar ya da gördüğünüz gibi durumlar ağzınızdan çıkacak şeyler konusunda bir uyarıdır. Ağzınızdan bir sırrı kaçıracak olabilirsiniz. Nankör biri var çevrenizde neyse ki zarar görmeyeceksiniz. Ancak gene de dikkatli olmanızda fayda var..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA