Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YASMİN'İN RÜYASI: RÜYADA AYI GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasmin
Merhabalar, rüyamda bir evdeyim ferah güzel bir ev balkona yakın oda da bir ayı ve yavrusu var. Ayı yavrusuyla oynarken beni görüyor bana saldırmak için ayağa kalkıyor, ben hemen karşı odaya geçip kapıyı kapatıp tutuyorum, kapıyı açmaya çalışıyor sonra kapıyı aralayip imdat diye bağırarak yardım istiyorum kapı tül oluyor, tulden olunca ayi pencelerini geçiriyor tam artık girebilir derken asagi da kimse yokken birkaç yaşlı camdan bakıyor aşağı da da genc bir erkek eline balta alıp yardım etmeye gelirken ayı balkondan atlayıp o erkeğin elindeki baltayi alıyor o erkeğin yanında bir kedi var ayı o kedinin kuyruğunu kesmeye çalışıyor. Benim yanımda bir ünlü beliriyor ona nasıl kurtalacagimizi soruyorum bilmediğini söylüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nankör ve iki yüzlü insanlarla uğraşırken şimdi gerçek düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aslında bir düşmanlıkla değil, direk bir düşmanla karşı karşıyasınız. Bu kişi evinizin her köşesine girebilen biri, dikkatli olun. Bu kişi sadece size zarar vermekle kalmayacak etrafınızdaki yakınlarınızla da uğraşacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA