Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YASEMİN NİN RÜYASI'NIN RÜYASI: RÜYADA CİNSELLİK YAŞAMAK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasemin nin rüyası
Rüyamda en yakın erkek arkadaşım ve okuldan samimi olmadığım güzel bir kız ve sanırsam abim ile sevişiyordum sırasını hatırlamıyorum fakat uzun ve çok gerçekçiydi hepsindede romantik huzurlu ve rahatlamış oluyordum bunlar gizliydi fakat herkesle ilk defa birlikte oluşumdu.En yakın arkadaşım yurtdışından dönmüştü ve iki tanelerdi klonları gibi fakat iki farklı karakterle biriyle çok romantik bir şekilde birlikte oluyorduk ve sonrasında öbürü geliyordu ve sanki aynı kişi değillermiş gibi davranıyorduk ,diğer birlikteliğim ise kız diyordu ki başım 8 aydır çok ağrıyor artık dayanamayacağım beni hastaneye götürün sonra ona ben bakıyordum ve bir banyoda ortada duran bir küvetin içinde sevişiyorduk aşıklar gibi ve kapı aralıktı annem görebilir diye huzursuzdum yinede devam ediyordum,abimle yaşadığım zamanı hatırlamıyorum sadece annem abim ben birlikteyken annemden sakladığımızı hatırlıyorum ama tüm birlikteliklerimden pişman değildim ve rahatlamış huzurlu hissediyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinsellik rüyaları bilinçaltınızın ürünleridir. Açıkça ve zevk alarak yaşadığınız bir cinsel birliktelik bedeninizdeki cinselliğin doyurulmadığını haber verir. Doyurulamayan cinsellik bastırılırsa da rüyalarda ortaya çıkar. Farkında olmadan cinsel yönden çekici bulduğunuz insanlarla rüyalarda birlikte olursunuz. Çok baskı altında yaşayan kadınlar erkekler yerine kadınlarla birlikte olurlar, bazıları da başka erkek tanımadıklarından ya da başka erkekle yüz yüze konuşamadıklarından olsa gerek ensest ilişki hali yaşarlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA