Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YARDIM İSTEYEN'İN RÜYASI: RÜYADA KİRPİ GÖRMEK

07.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yardım isteyen
Merhaba sayın kahin.rüyamda geniş bir evde bir kirpiyleyim.niyeyse rahatsız oluyorum ve kirpiyi dışarı atmak icin uğraşıyorum.ancak kirpi ellerime öyle bir tutunmuş ki bir türlü bırakmak istemiyor.kim olduğunu bilmediğim biri yardım ediyor.o bi taraftan çekiyor ben de ittiriyorum.tam elimi kurtarıyorum ki küçük dört tane dikeni elimin üstüne giriyor.hafif bir sızı hissettim bütün dikenleri çıkardım.sonra başka bi yerdeyim.bir yola çıkıyorum.sevdiğim bi ünlüye benzeyen adam beni takip ediyor.yola oturuyorum.yanıma geliyor noldu diyor.sonra aynı kişi arabayı sürüyor annem yanında oturuyor ben arkada.espriler yapıyordu uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sivri dilli ve yaralayıcı sözler sarf eden biri misafiriniz olacak. O kişiyi hayatınızdan çıkartmak isteyeceksiniz ancak bu pek de kolay olmayacak gibi görünüyor. Size zarar verecek bu kişi. Dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA