Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YARDIM'IN RÜYASI: RÜYADA SESİN ÇIKMAMASI

18.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yardım
Rüyadaydım Ve Bir Dükkana Giriyorduk Sonra Ben Bir Nesneye Dokundum Ve Gerçek Hayata Döndüm Gözlerimi Açamıyordum Gürültülü Sesler Duyuyordum Her Yerim Uyuşmuştu Dilim Uyuşmuştu Ellerim Bacaklarım hepsi uyuşmuştu Göz Kapaklarım Titriyordu Ve Gözümü Açamıyordum Anneme Seslenmek İstedim Ama Ne Kadar Bağırırsam Bağırıyım Sesim Çok Az Çıkıyordu Ellerimle Alkış Falan Yapıyım Bari Sesimi Duysun Dedim Ama Ellerimi Kaldırdığımda Birbirine Vurabiliyordum O Da Çok Hafifti Ve Sesi Bile Çıkmıyordu Daha Sonra Telefonumla Aramak İstedim Telefonumun Yatağımın Yanında Olduğunu Biliyordum Elimle Uzanmaya Çalıştım Ama Göremediğim İçin Bir Şey Yapamadım Daha Sonra Kendime Geldim Gözlerim Tam Açıldı Ve Anneme Bağırdım Ama Bunların Hepsi 10 Dakika İçinde Olmuştu Ve Rüya Mı Gerçek Mi Ayırt Bille Edemiyorum Yardım Ederseniz çok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karabasan denilen hadiseyi yaşamışsınız. Zaman zaman hepimiz yaşarız. Rüya esnasında bir nedenden bilinç felce uğruyor. Sesiniz çıkmaz, kıprdayamazsınız bazen de başkaları üzerinize gelir hiçbir şey yapamazsınız. Bu durum korkutucu olduğu için böyle rüyalarda nedensiz şekilde korkarız ve korku ile uyanırız.. Bu tip rüyalar sıkıntılı dönemlerde çok sık görülüyor ve çaresizlik temalı oluyorlar. Rüyanız haberci değil, merak etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA