Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YARASALARIN ÖLMESİ

28.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serdar
Rüyamda ıraktan döndüğümü gördüm. Eve geldim ancak geldiğim evi tanımıyorum çok köhne harabe bir ev gece orada uyudum sabah kalktım duş aldım. Giyindim evden çıkarken ayakkabılarımın çok çamurlu olduğunu fark ettim oturdum onları temizledim ve evden çıktım. Evden çıkarken arabamı evde unutmuştum ve çok uzun bir yolu yürümek zorunda kaldım. Yolda yürürken cebime baktım ve anlam veremediğim tomarla para vardı içinde ancak yağmur ile birlikte beyaz yarasa ölüleri yağıyordu.Yoluma devam ettim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam koşullarınızda beklentiniz dışında oluşacak gelişmeler sizi sıkıntıya sokabilir. Kendi kendinizi motive ederken kararlılığınızı elinizden bırakmayın. Başkalarının sözlerine ve vaatlerine kulak kabartıp amaçlarınızdan, sevdiklerinizden ve kaderinizden ayrılırsanız evren size yol göstermeyi bırakacak. Yalnız ve savunmasız kalacaksınız. Bu rüya çok ciddi bir uyarı taşıyor. Bu sıralarda size verilecek vaatleri, çok cazip de olsalar yeniden gözden geçirin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA