Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAKAMOZ'UN RÜYASI- RÜYADA AYAKLARDAN YILDIZ ÇIKMASI

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yakamoz
Rüyamda üzerimde gelinlik benzeri beyaz uzun bir elbise var.ayaklarımdan birsürü yıldız çıkıp yukarı doğru uçuşuyor. okadar çok yıldız ki gökyüzü yıldızla doluyor ama aynı zamanda ayaklarım çok acıyor ve gerçekten acı çekiyorum. tırnağım batıyor sanki. sasırıyorum neden ayaklarım acıyor diye. yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Enerji akışı yaşamışsınız, bazen bedende acı yaratabilir. Aslında baş bölgenizden de bir giriş hissetmiş olmalısınız ama acı vermeği için fark edememişsinizdir. Bedenimizde çeşitli enerji akış alanları bulunur. Bazen bunlar, çeşitli nedenlerle tıkandığında ruhsal rehberlerimiz tarafından zorlanarak açılırlar. Yıldızlar bu enerjilerin ilahi kaynaktan geldiğini haber veriyor bize. Kısacası sizin bedeninizi arındırmışlar ve tıkanıklıkları açmışlar. Güzel bir uygulama, bu gün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA