Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAKAMOZ'UN RÜYASI: RÜYADA ARABANIN İÇİNDE OLMAK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yakamoz
Merhaba, rüyamda gri lüks bir arabanın içindeyim, arabayı da uzunboylu kumral yakışıklı bir çocuk kullanacakmış.Bu çocuğun evleneceğim kişi olacağı hissi düşüyor içime,çocuğu çok beğeniyorum.Arabanın arka koltuğuna oturup bekliyorum.Ben beklerken annanesi yada babannesi de biniyor arabaya,bozuluyorum biraz sıkışıyorum.Araba kendiliğinden genişliyor 2 koltuk daha ekleniyor arabanın içi ferahlıyor fakat ben hala ön tarafa oturamadım, ön koltuklar boş duruyor.Ön tarafa geçmeyi düşünüyorum çabalıyorum.Sadece arabayı kullanan çocuk var ön tarafta. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Kübra, arabanın içinde olmanız ve arabayı başkasının kullanması sizin hayatınızı başkasının yönlendirdiği anlamına geliyor. Hayatınızı, isteklerinizi, arzularınızı sanki başka kişilere bırakmışsınız. Kendi düşüncenizden çok diğer kişilerin ne söylediğini daha çok önemsiyorsunuz. Rüyanız sizi uyarıyor. Hayat sizin başkasının kullanmasına izin vermeyin! Kendi hayatınıza kendiniz yön verin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA