Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAĞMUR SUDE'NİN RÜYASI: RÜYADA EŞİNİ ALDATMAK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yağmur sude
Rüyamda annemle bir odada oturuyorduk sonra babamın birisiyle konuştuğunu duyduk babam tanımadığım bir kadınla konuşuyordu kadına sevgilim, canım vs. Gibi şeyler diyordu annemle çok şaşırmıştık sonra bı markete gidiyoruz o kadında bizimle geliyor alışverişi yapıyoruz ama biz annem ben ve kadın önceden çıkıp bir arabaya biniyoruz arabayı kimin sürdüğünü bilmiyorum daha sonra babam arabanın arkasından koşuyor yetisemiyo sonra ben bı yanda senin babamla sevgili olduğunu biliyorum diyorum kadına kadınlar bişey diyo ama anlamıyorum sonra ben kadına vurmaya başlıyorum kadında bana vuruyor parmaklarımı kadının gözlerine filan sokuyorum öyle sonrada uyanıyorum lütfen yorumlarmisiniz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, annenizin babanızla ilişkisinde sorunlar var sanırım. Anneniz kendisine güvenmede problemler yaşıyor ve bu durum ilişkinin zarar görmesine neden oluyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA