Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAĞMUR Ç.'NİN RÜYASI: RÜYADA YAĞMURDA KOŞMAK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yağmur Ç.
Sevdiğim adamın hayatımda değil başka biriyle nişanlandığını gördüm. Nişanlandığı kızın ismi önemliyse Elifsu Aydın'dı. Böyle birini normalde tanımıyorum. Bunu öğrendiğimde işteydim ama çıkınca eve doğru koşmaya başladım. Küçük bir şehirde taş ev ve taş yolların olduğu sokaklardan gidilen bir yerde oturuyormuşuz. Turistik gibiydi. Annem küçük heykeller satıyordu orada, biblolar, süs eşyaları. Onun tezgâhının olduğu yere doğru giderken yağmur başladığı için koşmaya başladım ve o küçük taş evli sokaklarda yağmurun altında koştum uzun uzun. Ama iyi hissediyordum. Annemin tezgâhının olduğu yere vardığımda orada yangın çıktığını ve her yerin dümdüz olduğunu görüyorum, ilkten korkuyorum ama sonra onun yerini söylüyorlar sakinleşiyorum ve aslında yangının orayı temizlediğini fark ediyorum. Sonra annemin yanına gidiyorum. Onunla eve gitmek üzere tezgâhı topluyoruz. Allah lafzının yazılı olduğu bir süs eşyasını bana ayrıyeten verip diğerlerini topluyor. Döndük sonra.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir süreci atlatmak için hızlı karar vermek zorundasınız. Yeterince hızlı davranırsanız aşılmaz sandığınız engelleri de aşacaksınız. Yangın görmeniz uzak yerlerden ani ve şaşırtıcı haberler alacağınızı söylüyor. Sevdiğiniz kişi hakkında şaşıracağınız haberler alabilirsiniz gerçekten de.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA