Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAĞMUR'UN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

07.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yağmur
Rüyamda yakın bir akrabamı gördüm bu kişi öleli 1 yıl olmuştur arada sırada rüyalarıma girer. Rüyamda biz bu ölen kişiyle hem konuşuyorduk hem de onu canlandırmak için tüm akrabalar toplanıp otlar yardımıyla onu canlandırıcak bir şey hazırlıyoduk bu sıdada ölü olan kişi eşine sarılmış ve birlikte uyuyorlardı bense onları izliyordum arada sırada ölü olan kişi gözlerini açıp bana bakıyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Akrabanız şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de akrabanızın hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA