Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAĞMUR'UN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

25.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yağmur
Merhaba kolay gelsin ben bugün çok ilginç bir rüya gördüm fakat birazcık ürkütücüydü rüyamda eski sevgiliyle arabayla havada uçuyorduk önce aslında normal bir şekilde gidiyorduk fakat tahtaların üzerindeydik sonra birden uçuşa geçtik uçmaya başladık çok yükselmedik havaya ama yerden baya yükseklikteydik ve eski sevgilim benim korktuğumu bildiği için öpüşmeye başladı sonra da indiğimi hatırlamıyorum başka bir rüya ya geçtim ve de kendimi akıl hastanesinde gördüm bu rüyanın hemen arkasına sanırım ordaki akıl hastalarının yanına oturdum ve biriyle arkadaşlık kurdum ama onun akıl hastası olup olmadığından emin değilim normal görünüyordu bu rüyalarımın anlamı nedir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yağmur. Rüyada eski sevgiliyi görmek genellikle bilinçaltınızın bir ürünü. Onu çok düşündüğünüzde, unutamadığınız ve bir ortamda konuştuğunuzda genellikle rüyalarımıza girerler. Böyle bir rüya görmeniz çok normal. İkinci rüyanız ise, hiç tanımadığınız bir kişiyi 'akıl hastası' olarak görseydiniz bir takım korkuya düşürecek olaylar yaşayacağınızı söyleyebilirdim. Ancak akıl hastası olup olmadığına emin değilsiniz. Siz gene de dikkatli olun. Etrafınızda size zarar vermek isteyen birileri olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA