Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAGMİR'UN RÜYASI: RÜYADA HASTANEDE OLDUĞUNU GÖRMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yagmir
Meraba rüyamda hastanede olduğumu ve bana kan verildiğini gördüm. Doktor bana Akdeniz anemisi hastalığına yakalandığımı ve bir kaç cihaz gösterdi ömrümün geri kalanını da o cihazlarla geçireceğimi söyledi . Ben duyduklarım karşısında şok olmuş bağırarak ağlıyordum nasıl olur diye. o sırada annemde ağlamaya başladı kızımı daha iyi doktorlara götürcem sizin bişey bildiğiniz yok dedi ve kolumda takılı olan serum yerinden çıktı çok fena kanlar akıyordu kolumdan rengi de çok koyu kırmızı ve çok bulanık dı sıçaklığını hissediyordum akarken. Hıçkırarak ağlıyordum. Ağlama sesime uyandım. Akdeniz anemisinin ne olduğunu bilmiyorum bilinçaltı olamaz hiç düşünüp görmediğim birşey. Adını ilk defa rüyamda duydum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yağmur, rüyada hastanede olduğunu görmek.. Bu rüyalar bir uyarı; bazı şeylere dikkat etmeniz, farkında olmanız için gösterilmiş size. Akdeniz anemisi kalıtsal bir kan hastalığı. Bir doktora görünmenizde fayda var. Ancak şunu bilmelisiniz ki bu tür rüyalar bazen de bilinçaltınızdaki hastalık korkusunun su yüzüne çıkmasından kaynaklanabiliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA