Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YABANİ'NİN RÜYASI: RÜYADA RUHANİ VARLIKLAR GÖRMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yabani
Rüyam karmaşık ve çok bağlantılı değildi. Ve uyandığım zaman bu rüyayı tekrar görmüşüm gibi hissettim. Rüyamda ruhani bir varlık vardı fiziksel zarar görebiliyordu şeytani bir gülümsemesi vardı bıyıklıydı gözleri kocamandı. Sanki korku oyunundaymışız gibiydi yani bişeyleri bulup kullanıp level atlıyorduk. Rüyamda annem babam ve 5 yaşındaki kardeşimde vardı ama ikizim olan kız kardeşim yoktu hiç görmedim. Ben bu varlıkla karşılaştığım zaman hep anneannemin oturma odasında oluyordum ve yüzüne tekme atıyor veya kalem saplıyordum ama en son görüşümde ona ağır küfür ettim. Anında gri bi odada buldum kendimi üç fotoğraf bana bakıyordu ve beni tehdit ettiler bende yalvarmaya başladım sonra rüyamda uyandım. Annemle babamın yanına gittim. Onlarda benzer rüyalar görmüşler hep beraber düşünürken bir anda gerçekten uyandım. Bazı küçük ayrıntılatı anlatmadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Günlük hayatında bazı şeylerden etkilenmişsin. Bu tip rüyaları bu tip şeylerle çok ilgilendiğimiz dönemlerde görürüz. Size tavsiyem bu konularla ilgilenmeyin, okumayın ve izlemeyin. Bir süre sonra unutursunuz. Geceleri yatarken dua edin, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA