Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

XY'İN RÜYASI: RÜYADA KÖPEK GÖRMEK

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen XY
Merhaba ruyamda birden fazla sey gordum. Ilk once birilerini iki tane kopegin kovaladigini, sonra sinavdan 4 puan aldigimi gordum. Sasiriyordum yine mi dusuk aldim, halbuki iyi calismistim diye. Bu arada universite ogrencisiyim. Son olarakta kendimi sevgilimle hava alaninda gordum. Kibris’a gidecekmisiz. Sonra liseden bi kiz arkadasimla karsilasiyodum sohbet ediyorduk. Ne anlama gelir bunlar?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, genelde köpek dosttur. Rüyada görülen köpek dostlarınızı simgeler, eğer ısırırsa düşmandır. Sizi kovaladığına göre, dost canlısı gibi görünen ama amacı farklı olan insanlar var çevrenizde. Dikkatli olun derim. Sınavdan 4 puan almanız bilinçaltınızla ilgili olabilir. Bu sıralar sınavlarınız varsa yeteri kadar çalışmadıysanız o korku rüyanıza yansımış olabilir. Havaalanında olmanız. Bir iş ya da maddi bir fırsat çıkacak karşınıza. Ancak uçağa bindiniz mi binmediniz mi onu belirtmemişsiniz.. O yüzden kaçırıp kaçırmayacağınızla ilgili bir yorum yapamıyorum.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA