Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

X.X'İN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLMAK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen X.X
Merhaba. Rüyamda annemin karnı burnunda hamile olduğunu gördüm. Benim babam 5 ay önce vefat etti. Yani bebek başka birindenmiş. Yolda annemin akrabalarını görüyoruz ve onlara hiç çekinmeden hamile olduğunu söylüyor. Ben de buna karşılık, "Allah'tan iyice uzaklaştık, farkında mısın?" diyorum, babamın vefatının hemen üzerine hamile olmasına ve bunu açıkça herkese söylemesini yanlış bulduğumu ima ederek. Yine de, şimdi ne yapacağız, annemin canı çok sıkılacak diye endişeye düşüyorum. Uyanmadan önce de, şimdi küs olduğumuz babamın eski bir arkadaşının evini araştırdığımızı görüyorum, annem orayı soruşturuyormuş. Şimdiden çok teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Eylül, babanızın vefatından sonra çok sıkıntı çektiniz büyük ihtimal ile. Rüyanız bu sıkıntıların bir gün son bulacağını söylüyor. Rüyada hamile kalmak sıkıntıya işaret eder. Ancak anneniz daima hamile kalamayacağı için sonunda doğum olacağı için, sıkıntılarını atacak. İçinizi ferah tutun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA